Kolejki Ligowe

gracze 1

WYNIKI INDYWIDUALNE

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO 5 TURNIEJU

 

l.p.

Nazwisko i Imię

Drużyna

d/p

m/p

1.

Miiller Gerard

Kaszuby Lębork

85

406

2.

Dominiecki Tadeusz

Tornado

83

486

3.

Iwaniuk Wacław

Tornado

79

274

4.

Kwidziński Franciszek

Lotos Arkada

72

142

5.

Kwidziński Mieczysław

Lotos Arkada

71

272

6.

Kozioł Irena

Akom Łebieniec

71

253

7.

Skuriat Stanisław

Pogorszewo

69

212

8.

Kańczuga Józef

AB Łeba

64

11

9.

Dzieciuchowicz Jerzy

Champion

63

50

10.

Rojek Zdzisław

Pogorszewo

63

3

11.

Stanuch Teresa

Akom Łebieniec

62

150

12.

Płotka Andrzej

Champion

62

-134

13.

Motyl Wojciech

Champion

61

147

14.

Formela Jan

Kmita

61

-58

15.

Gosz Bernard

Klejna Cewice

60

74

16.

Dymowski Stanisław

AB Łeba

57

135

17.

Bugajski Adam

AB Łeba

57

-18

18.

Urich Jerzy

Tornado

56

134

19.

Richert Zygmunt

Tornado

56

-98

20.

Majer Eugeniusz

Pogorszewo

55

149

21.

Makurat Edmund

Lotos Arkada

55

97

22.

Krefta Marian

Kmita

55

41

23.

Górski Ryszard

Lotos Arkada

54

-34

24.

Etmański Jerzy

Chrobry Wicko

53

-61

25.

Rajewicz Jan

Akom Łebieniec

52

20

26.

Klamrowski Jerzy

Kaszuby Lębork

52

-8

27.

Gosz Tadeusz

Kaszuby Lębork

50

145

28.

Dziemiańczyk Bogdan

Chrobry Wicko

48

-47

29.

Bienias Tadeusz

Akom Łebieniec

48

-144

30.

Furman Mieczysław

Chrobry Wicko

48

-148

31.

Adamski Kazimierz

Sami Swoi

47

-167

32.

Etmański Zbysław

Chrobry Wicko

46

-291

33.

Szewczyk Stanisław

Sami Swoi

45

-145

34.

Maszota Edmund

Kmita

44

-39

35.

Gaffke Norbert

Sami Swoi

41

-145

36.

Janowicz Jan

indywidualnie

40

33

37.

Walkusz Zbigniew

Pogorszewo

40

10

38.

Majer Marian

indywidualnie

40

-16

39.

Kamiński Józef

Klejna Cewice

40

-134

40.

Michniewicz Józef

Sami Swoi

39

-213

41.

Dziemiańczyk Jerzy

AB Łeba

34

-301

42.

Reluga Kazimierz

indywidualnie

32

-58

43.

Makurat Zygmunt

Champion

32

-136

44.

Woźniak Dariusz

indywidualnie

31

51

45.

Augustyniak Krzysztof

indywidualnie

31

-43

46.

Sontowski Waldemar

Klejna Cewice

31

-216

47.

Klejna Jerzy

Klejna Cewice

30

21

48.

Bilicki Ryszard

indywidualnie

30

-52

49.

Krefta Stanisław

indywidualnie

27

35

50.

Walkusz Andrzej

indywidualnie

26

-281

51.

Grunwald Kazimierz

indywidualnie

22

237

52.

Czylkowski Janusz

indywidualnie

22

179

53.

Miszka Bogdan

indywidualnie

20

190

54.

Górny Ryszard

indywidualnie

19

121

55.

Dawidowski Franciszek

Kmita

19

-215

56.

Pioch Gerard

indywidualnie

18

11

57.

Jędrzejewski Jarosław

indywidualnie

16

74

58.

Rudyk Bogdan

Kaszuby Lębork

14

107

59.

Gosz Waldemar

indywidualnie

14

78

60

Maszota Marian

indywidualnie

8

-57

61.

Dampc Marian

indywidualnie

7

-29

62.

0

0

0

0

 
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 5 TURNIEJU
 

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

Tornado

274

796

2.

Pogorszewo

253

280

3.

Lotos Arkada

252

477

4.

Akom Łebieniec

241

341

5.

Champion

218

-73

6.

Kaszuby Lębork

215

633

7.

AB Łeba

212

-173

8.

Chrobry Wicko

195

-547

9.

Kmita

180

-271

10.

Sami Swoi

172

-670

11.

Klejna Cewice

161

-255

12.

indywidualnie

69

89

13.

indywidualnie

8

-32

 
 

haft 12