2019/2020

baner1

XI EDYCJA TURNIEJU LĘBORSKA BAŚKA

WYNIKI INDYWIDUALNE    

LĘBORK, 18.01.2020

 

 

Runda 1

Runda 2

Runda 3

Runda 4

Runda 5

Razem

l.p.

Nazwisko i Imię

Drużyna

kat.

d/p

m/p

d/p3

m/p5

d/p6

m/p8

d/p7

m/p9

d/p8

m/p10

d/p9

m/p102

1.

Grunwald Kazimierz

indywidualnie

 

4

4

6

122

6

84

6

27

0

0

22

237

2.

Gosz Tadeusz

Kaszuby Lębork

 

6

49

6

45

6

49

4

39

0

0

22

182

3.

Czylkowski Janusz

indywidualnie

 

6

36

6

35

6

76

4

32

0

0

22

179

4.

Miszka Bogdan

indywidualnie

 

2

-44

6

87

6

127

6

20

0

0

20

190

5.

Rajewicz Jan

Akom Łebieniec

 

6

53

6

78

2

-15

6

27

0

0

20

143

6.

Dominiecki Tadeusz

Tornado

 

4

33

6

38

4

16

6

40

0

0

20

127

7.

Miiller Gerard

Kaszuby Lębork

 

6

40

6

10

3

2

4

15

0

0

19

67

8.

Dymowski Stanisław

AB Łeba

 

4

31

6

55

2

-21

6

96

0

0

18

161

9.

Motyl Wojciech

Champion

 

5

32

0

-54

6

106

6

24

0

0

17

108

10.

Dzieciuchowicz Jerzy

Champion

 

2

-16

4

13

4

40

6

41

0

0

16

78

11.

Kańczuga Józef

AB Łeba

 

4

16

4

17

4

15

4

10

0

0

16

58

12.

Iwaniuk Wacław

Tornado

 

4

28

2

-41

6

26

4

-2

0

0

16

11

13.

Makurat Edmund

Lotos Arkada

 

4

10

6

85

2

-25

2

-5

0

0

14

65

14.

Majer Eugeniusz

Pogorszewo

 

0

-56

6

43

6

73

2

-26

0

0

14

34

15.

Stanuch Teresa

Akom Łebieniec

k

0

-58

4

28

6

32

4

30

0

0

14

32

16.

Janowicz Jan

indywidualnie

 

6

52

2

-42

6

63

0

-70

0

0

14

3

17.

Dziemiańczyk Jerzy

AB Łeba

 

0

-87

6

32

6

26

2

-5

0

0

14

-34

18.

Płotka Andrzej

Champion

 

4

-4

4

20

0

-109

6

42

0

0

14

-51

19.

Kwidziński Mieczysław

Lotos Arkada

 

6

70

2

-21

0

-41

4

40

0

0

12

48

20.

Urich Jerzy

Tornado

 

4

12

4

1

2

21

2

-10

0

0

12

24

21.

Richert Zygmunt

Tornado

 

2

0

4

40

4

-25

2

2

0

0

12

17

22.

Krefta Marian

Kmita

 

0

-90

4

-9

6

33

2

-8

0

0

12

-74

23.

Bugajski Adam

AB Łeba

 

0

-30

2

-12

3

-2

6

38

0

0

11

-6

24.

Gosz Bernard

Klejna Cewice

 

2

-6

0

-35

4

36

4

0

0

0

10

-5

25.

Dawidowski Franciszek

Kmita

 

2

-12

4

31

0

-56

4

25

0

0

10

-12

26.

Etmański Zbysław

Chrobry Wicko

 

2

-19

0

-74

4

39

4

4

0

0

10

-50

27.

Maszota Edmund

Kmita

 

4

11

2

-38

0

-30

4

5

0

0

10

-52

28.

Formela Jan

Kmita

 

6

44

4

6

0

-63

0

-72

0

0

10

-85

29.

Rojek Zdzisław

Pogorszewo

 

6

26

4

-10

0

-107

0

-47

0

0

10

-138

30.

Kozioł Irena

Akom Łebieniec

k

0

-12

4

-4

3

2

2

2

0

0

9

-12

31.

Michniewicz Józef

Sami Swoi

 

5

32

0

-22

4

1

0

-55

0

0

9

-44

32.

Augustyniak Krzysztof

indywidualnie

 

0

-77

0

-61

3

-2

6

34

0

0

9

-106

33.

Walkusz Andrzej

indywidualnie

 

4

40

0

-56

0

-44

4

28

0

0

8

-32

34.

Skuriat Stanisław

Pogorszewo

 

2

-18

2

2

2

-34

2

13

0

0

8

-37

35.

Kamiński Józef

Klejna Cewice

 

4

2

0

-18

4

-7

0

-20

0

0

8

-43

36.

Bienias Tadeusz

Akom Łebieniec

 

0

-38

0

-29

2

-56

6

54

0

0

8

-69

37.

Kwidziński Franciszek

Lotos Arkada

 

6

22

2

-9

0

-64

0

-56

0

0

8

-107

38.

Dampc Marian

indywidualnie

 

6

73

1

-29

0

-47

0

-26

0

0

7

-29

39.

Etmański Jerzy

Chrobry Wicko

 

2

26

1

-29

2

-36

2

-13

0

0

7

-52

40.

Dziemiańczyk Bogdan

Chrobry Wicko

 

0

-24

2

-6

2

5

2

-14

0

0

6

-39

41.

Klamrowski Jerzy

Kaszuby Lębork

 

2

10

2

-29

0

-65

2

2

0

0

6

-82

42.

Furman Mieczysław

Chrobry Wicko

 

2

-7

2

-31

2

-8

0

-70

0

0

6

-116

43.

Sontowski Waldemar

Klejna Cewice

 

2

-15

4

-5

0

-22

0

-88

0

0

6

-130

44.

Adamski Kazimierz

Sami Swoi

 

0

-54

0

-35

4

27

0

-30

0

0

4

-92

45.

Górski Ryszard

Lotos Arkada

 

0

-45

0

-49

4

20

0

-33

0

0

4

-107

 

WYNIKI DRUŻYNOWE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO V TURNIEJU

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

indywidualnie

78

609

2.

Tornado

60

179

3.

AB Łeba

59

179

4.

Akom Łebieniec

51

94

5.

Kaszuby Lębork

47

167

6.

Champion

47

135

7.

Kmita

42

-223

8.

Lotos Arkada

38

-101

9.

Pogorszewo

32

-141

10.

Chrobry Wicko

29

-257

11.

Klejna Cewice

24

-178

12.

Sami Swoi

13

-136

13.

indywidualnie

8

-32